ÖVRIGT / Diverse / Spatserkäpp 14886464
nr 1488 6464
Spatserkäpp
1800-tal, björk / ben. Längd: 103
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:04:54
200 kr
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)